KINO W DOBRYM KLIMACIE W DOBCZYCACH

Zapraszamy „po sąsiedzku” do Dobczyc 29 czerwca na godz. 21:00 na pokaz plenerowy filmu „Pasażer”. Film wyświetlony zostanie w wyjątkowej scenerii – na murach Starego Miasta, przy baszcie.

Bohater kina akcji, Liam Neeson, powraca w trzymającym w napięciu thrillerze w reżyserii mistrza gatunku – Jaume’a Collet-Serra. Historia zwykłego człowieka, uwikłanego w zabójczy spisek, od którego decyzji zależeć będzie życie wielu niewinnych osób.

Na pokaz plenerowy filmu „Pasażer” w piątek 29 czerwca o 21:00 zapraszają Biuro Promocji Urzędu Gminy i Miasta Dobczyce, Stowarzyszenie Sympatyków i Absolwentów Zespołu Szkół w Dobczycach, MGOKiS Dobczyce oraz dobczycki odział PTTK. Film wyświetlony zostanie w wyjątkowej scenerii – na murach Starego Miasta, przy baszcie. Zachęcamy do przyjścia i koniecznie zabrania ze sobą koców lub leżaków do siedzenia.

Jeśli pogoda nie dopisze pokaz zostanie przeniesiony do jednej z sal zamkowych lub zmieniony zostanie jego termin. Informacja o wszelkich zmianach publikowana będzie na stronie www.dobczyce.pl lub na profilu facebook Gmina i Miasto Dobczyce.

Projekt „Kino w dobrym klimacie” realizowany jest przy wsparciu Kalejdoskopu Partnerstwa, który jest realizowany w ramach Programu Polsko-Amerykańskiej Fundacji Wolności – Lokalne Partnerstwa PAFW.

 

 

Zostaw komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany

*