MISS MAŁOPOLSKI 2020. KANDYDATKI Z GMINY GDÓW

Miss Małopolski to wydarzenie, które promuje nie tylko piękno pod każdą postacią. Równie istotne są: wiedza, nauka, dobre wychowanie i rozpowszechnianie niezwykle bogatej kultury regionu. Dzięki temu konkurs wyznacza pewne trendy oraz pokazuje to, co najpiękniejsze i najlepsze w mijającym roku. Wśród tegorocznych kandydatek w konkursie są przedstawicielki z Gminy Gdów.

Miss Polski to wydarzenie, które od ponad 30 lat cieszy się ogromną popularnością i niepodważalną renomą, a co roku w konkursie wybierana jest najpiękniejsza Polka. Jest to niewątpliwie najbardziej rozpoznawalna i najbardziej prestiżowa marka na rynku.

Od wielu lat finał konkursu organizowany jest w telewizji Polsat i należy do jednego z najlepszych show telewizyjnych w Polsce, którego oglądalność sięga 4 milionów widzów.

Tradycją konkursów regionalnych w ramach Miss Polski było, że regionalne Miss znaliśmy do końca maja każdego roku. Wydarzenia w Polsce i na świecie związane z pandemią koronawirusa zmusiły organizatorów do zmiany planów organizacji konkursu, co spowodowało że nowe Miss i Miss Nastolatek Małopolski poznamy jesienią.

W 2020 roku na obecnym etapie jest już ponad 400 zgłoszeń kandydatek do tytułu najpiękniejszej Małopolanki 2020 roku. W związku ze zmianą harmonogramu konkursu wszystkie kandydatki zainteresowane udziałem mogą jeszcze do końca maja wysłać swoje zgłoszenie.

Aby wziąć udział w konkursie kandydatki do tytułu najpiękniejszej mieszkanki naszego regionu powinny wypełnić formularz zgłoszeniowy dostępny na stronie http://missmalopolski.pl/zostan-miss/.

Wymagania dla kandydatek:
– wiek 14 do 18 lat (roczniki 2002-2006) – do tytułu Miss Nastolatek
– wiek 19 do 27 lat (roczniki 1993-2001) – do tytułu Miss
– wzrost +167 cm
– stan cywilny panna
– obywatelstwo polskie

Półfinał Miss Małopolski planowany jest na przełomie czerwca i lipca, jednak ze względu na sytuację epidemiologiczną odbędzie się on w formie dotąd niespotykanej w konkursach miss. Z zachowaniem wszystkich standardów bezpieczeństwa i zadbaniem o zdrowie uczestniczek konkursu organizatorzy mają w planach realizację w małych grupach nagrania prezentacji każdej z uczestniczek, a materiał wideo zostanie udostępniony w kanałach social media. Na podstawie nagrań jury wyłoni finalistki jesiennej gali finałowej, a osoby śledzące ich udział oraz osoby zainteresowane samym konkursem będą mogły zobaczyć w równych warunkach każdą z uczestniczek.

Gmina Gdów ma swoje Przedstawicielki. Są to:

Weronika Malarczyk z Bilczyc

Nikola Płachta z Winiar

Weronika MalarczykNikola Płachta

Zostaw komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany

*