DZIŚ ZAKOŃCZENIE ROKU SZKOLNEGO

Jeszcze tylko uroczysty apel, świadectwo do ręki i można zapomnieć na długie tygodnie o podręcznikach i zeszytach. Tak, tak! Dziś właśnie oficjalnie kończy się rok szkolny.

W piątek 24 czerwca uczniowie podstawówek, gimnazjów i szkół ponadgimnazjalnych kończą rok szkolny i rozpoczynają długo oczekiwane wakacje.

Mija zatem kolejny rok wspólnej przygody z nauką. Przygody, która jednych pasjonuje, rozbudza, innych uskrzydla, inspiruje do zgłębiania tajników wiedzy. Niektórzy uczniowie wykorzystali w pełni swoje możliwości. Osiągnęli bardzo dobre wyniki w nauce, uzyskali wysokie wyniki na sprawdzianach zewnętrznych, brali udział w licznych konkursach szkolnych i międzyszkolnych niejednokrotnie zdobywając punktowane miejsca. Duża grupa uczniów wykazała się aktywnością społeczną: systematycznie uczestniczyli w zbiórkach charytatywnych, pomagali w bibliotece, świetlicy, grupach przedszkolnych. Dla niektórych uczniów nie nadszedł jeszcze ten właściwy moment, aby starać się osiągnąć sukces na miarę swoich możliwości, potrzebują więcej czasu, muszą ponownie wsłuchać się w samych siebie. Jednak dla wszystkich uczniów nadszedł czas upragnionego wypoczynku letniego.

W związku z rozpoczynającymi się wakacjami składamy wszystkim rodzicom, nauczycielom i Wam uczniowie życzenia radosnego, bezpiecznego wypoczynku, odpoczynku od trudnych obowiązków, szczęśliwych powrotów i do zobaczenia na rozpoczęciu roku szkolnego 2016/2017.

 

Zostaw komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany

*