ŁATWIEJ ZREALIZUJESZ SWOJE NOWOROCZNE POSTANOWIENIA

Jak pokazują badania przeprowadzone przez Emma Sleep zdecydowanej większości ludzi w Polsce (86.4%) nie udaje się zrealizować wszystkich swoich postanowień noworocznych z powodu stałego zmęczenia i braku energii.

Marka ogłasza konkurs, który pomoże Polakom zrealizować ich plany na 2024 rok. Zgłoszenia można wysyłać do 28 lutego.

• Dominujące postanowienia wśród Polaków to: poprawa formy (37,2%), utrata kilogramów (33%), poprawa zdrowia psychicznego (32,6%), czy też lepszy sen i wypoczynek (14,8%).
• W tym samym badaniu spora liczba Polaków (22,1%) przyznała, że są gotowi podjąć kolejną próbę realizacji postanowień noworocznych.
• W związku z tym marka Emma Sleep postanowiła pomóc Polakom w ich realizacji w 2024 roku.

Według badań przeprowadzonych przez Emma Sleep, wspólnie z firmą Appinio, potwierdzono, że wielu Polaków nie realizuje wszystkich swoich postanowień noworocznych – głównie z powodu braku motywacji (55,8%) oraz zmęczenia i braku energii (42,1%). Wspomniane niepowodzenia skutkują podwyższonym poziomem rozczarowania (42,6% respondentów) i frustracji (20,5%). Z kolei aż 91% respondentów uważa jakość snu za istotną w osiąganiu swoich celów.

Zdaniem Theresy Schnorbach, lidera Zespołu Badań nad Snem w firmie Emma Sleep „wypoczęty umysł i ciało są lepiej przygotowane do radzenia sobie z wyzwaniami, podejmowania świadomych decyzji i utrzymania motywacji. Zdrowy sen wzmacnia funkcje poznawcze, wspierając kreatywność i umiejętności rozwiązywania problemów, które są kluczowe dla osiągania wyznaczonych sobie celów”.

Pomimo trudności w osiągnięciu noworocznych postanowień, wielu Polaków zdecydowało się na postawienie sobie nowych wyzwań w 2024.

W związku z powyższym, marka Emma Sleep ogłosiła konkurs, który może pomóc w ich realizacji.

Ci, którzy chcą spędzić więcej czasu z rodziną mają szanse na vouchery do parku rozrywki dla całej rodziny. Ci, którzy szukają mocniejszych wrażeń mogą otrzymać od Emmy skok ze spadochronem lub lot w tunelu aerodynamicznym w Warszawie. Z kolei ci, którzy pragną poprawy związku mogą liczyć m.in. na romantyczną kolację w ekskluzywnej restauracji.

Aby wziąć udział w konkursie, wystarczy odwiedzić stronę konkursową i wypełnić formularz z postanowieniem na 2024. Emma — The Sleep Company wyłoni szczęśliwych zwycięzców w ostatnim dniu lutego.

 

Zostaw komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany

*