Ratowanie życia przez kupowanie

Operacja, ciężka choroba czy rehabilitacja? Wydarzenia losowe po prostu się zdarzają. Fundacja Wspieraj.pl stworzyła aplikację, dzięki której szybciej i skuteczniej można uzbierać środki na wsparcie leczenia, operacji czy innego wybranego celu. Wystarczy założyć zbiórkę i pozwolić innym pomóc poprzez dokonywanie codziennych zakupów. To proste rozwiązanie.

Dzięki aplikacji Wspieraj.pl nawet najprostsze, codzienne wydatki niosą ze sobą iskierkę nadziei na sfinansowanie operacji ratującej życie lub niezbędną rehabilitację. Korzystając z aplikacji, część pieniędzy z zakupów w sklepie spożywczym, na stacji benzynowej lub podczas zamawiania jedzenia jest przekazywana na potrzebną operację 9-letniej Kasi czy rehabilitację 7-letniego Tomka. I nieważne jest to, czy zakupy są robione w sklepie stacjonarnym czy online.

Założenie zbiórki na sfinansowanie operacji czy rehabilitacji jest proste. Wystarczy wejść na stronę Wspieraj.pl, kliknąć na „Załóż zbiórkę” i wypełnić podstawowe dane. Załączyć zdjęcie, kliknąć link aktywacyjny i… Gotowe. Wystarczy chwila i otwiera się ocean możliwości.

Na jakiej zasadzie działa Wspieraj.pl? Główną formą działania są „Zwrotki”. Użytkownicy aplikacji podczas zakupów na Allegro, stacji BP, czy innym z 1700 sklepów internetowych i stacjonarnych współpracujących z Wspieraj.pl, wspierają finansowo operację Kasi czy rehabilitację Tomka, bo to firmy, w których robią zakupy przekazują pieniądze na prowadzone zbiórki. Dzięki temu codzienne zakupy czynią cuda. To ważne – użytkownicy aplikacji płacą za zakupy tyle samo, co do tej pory.

Oprócz tego aplikacja pozwala zbiórkowiczom na otrzymywanie bezpośrednich darowizn oraz stworzenie licytacji, z których środki również są przekazywane na cel. Każda zbiórka założona w maju jest dodatkowo całkowicie zwolniona z kosztów i pozwala na otrzymanie weekendu w czterogwiazdkowym hotelu w Krakowie na jedną z prowadzonych licytacji.

Aplikacja jest przejrzysta, tak dla zbiórkowiczów, jak i użytkowników, pozwala na wgląd w zrealizowane transakcje oraz zgromadzone środki. Zbiórkowicze, dzięki takim funkcjom jak „Aktualności” czy „Tablica” pozostają w stałym kontakcie zarówno z wspierającymi ich osobami, jak i innymi zbiórkowiczami, a aplikacja wysyła podziękowania w ich imieniu.

Z Wspieraj.pl mogą korzystać osoby prywatne, firmy czy inne organizacje – możliwości aplikacji sprawiają, że pomaganie i szukanie pomocy nigdy nie było prostsze i bardziej dostępne. Wspieraj.pl całkowicie zmienia sposób, w jaki do tej pory prowadzone były zbiórki, będąc jednocześnie najnowocześniejszym rozwiązaniem tego typu na świecie.

Zostaw komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany

*