SALON FIATA W BILCZYCACH

Z cyklu „Krótkie ciekawostki o gminie Gdów” prezentujemy wydarzenia, które miały miejsce w gminie kilkanaście i kilkadziesiąt lat temu. O wielu z nich już słabo pamięta się. A czy wiecie, że ponad dwadzieścia lat temu w Bilczycach otwarto salon sprzedaży Fiata.

18 grudnia 1999 roku w kompleksie stacji paliw „EM-KA” w Bilczycach dokonano uroczystego otwarcia salonu sprzedaży samochodów marki Fiat. Był to kolejny punkt sprzedaży w województwie małopolskim uruchomiony zgodnie ze strategią rozwoju koncernu oraz Polskiego Związku Motorowego.

Oficjalnego otwarcia nowego salonu w Bilczycach dokonał prezes Polskiego Związku Motorowego O.Z.D.G. Eugeniusz Wierzbicki.

W salonie na klientów czekały wszystkie modele aut znajdujących się w ofercie Fiata. Na miejscu można było załatwić również formalności związane z kredytem i ubezpieczeniem.

Obok salonu samochodowego uruchomiono także serwis opon, którego właścicielem był Jerzy Kasprzyk. Serwis prowadził wulkanizację, naprawę ogumienia, geometrii kół a także wypożyczalnię przyczep.

Zostaw komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany

*