KILKASET NOWYCH MIEJSC PRACY W POWIECIE WIELICKIM

Aż 200 wakatów czeka na kandydatów w Niepołomicach. Poszukiwane są osoby precyzyjne, ze zdolnościami manualnymi.

Firma zlokalizowana w Niepołomicach otworzyła nowe rekrutacje na stanowiska produkcyjne. Organizacja zatrudni osoby charakteryzujące się dużą dokładnością, dbałością o detale i zaangażowaniem w proces produkcji bazującej na drobnych elementach. Doświadczenie jest mile widziane, choć nie wymagane. Ze względu na dogodny dojazd oferta skierowana jest przede wszystkim do pań oraz panów z okolic Krakowa, Bochni, Proszowic, Wieliczki, Nowego Brzeska, Uścia Solnego i Luborzycy.

Firma Sopem to zaplecze produkcyjne, logistyczne i badawczo-rozwojowe międzynarodowej Grupy Somfy, specjalizującej się w produkcji napędów i sterowników do bram, rolet oraz żaluzji. Organizacja poszukuje osób, które dołączą do zespołu zajmującego się produkcją bazującą na niewielkich elementach. Do zadań nowo zatrudnionych pracowników będą należały prace manualne, obsługa maszyn produkcyjnych i kontrola jakości. Pracodawcy zależy na nawiązaniu długofalowej współpracy. Oferta skierowana jest zarówno do osób z doświadczeniem, jak i początkujących, które chcą zdobyć zawodową praktykę.
- Rok 2021 był rokiem transformacji energetycznej w firmie. Skoncentrowaliśmy się na zmniejszeniu zużycia zasobów naturalnych oraz podejmowaliśmy wiele akcji, związanych ze środowiskiem. W roku 2022 planujemy znacząco zwiększyć produkcję, rozszerzyć ofertę oraz wprowadzić nowe technologie – wszystko w ramach proekologicznej strategii firmy. Otwarcie kolejnych linii produkcyjnych wiąże się ze wzrostem zapotrzebowania na pracowników, dlatego też uruchamiamy rekrutacje, skierowane do mieszkańców z Niepołomic i okolic. Zatrudnionym osobom zapewniamy rozwój w nowoczesnym zakładzie z rozbudowaną częścią socjalną – mówi Krzysztof Żyliński, dyrektor zarządzający w firmie Sopem.
Praca w organizacji realizowana jest w systemie dwuzmianowym, ale w planach jest uruchomienie także atrakcyjnie premiowanej trzeciej zmiany – dla osób zainteresowanych wykonywaniem zadań w godzinach nocnych. Oprócz wynagrodzenia podstawowego pracownicy mogą liczyć na dodatki finansowe, a także benefity pozapłacowe, takie jak prywatna opieka zdrowotna, dodatkowe ubezpieczenie, karnet uprawniający do korzystania z obiektów sportowych oraz rabaty, umożliwiające naukę języków obcych w atrakcyjnej cenie.
- Warto zaznaczyć, że firma Sopem jest laureatem konkursu „Przyjazne Miejsce Pracy” i realnie dba o pozytywną atmosferę w zespołach oraz dobre samopoczucie kadry. Pracodawca regularnie usprawnia procesy produkcyjne, biorąc pod uwagę opinie personelu – dzięki temu pracownicy mają wpływ na komfort swojej pracy. Organizacja zapewnia stabilną i długofalową współpracę, my natomiast oferujemy sprawny i szybki proces rekrutacyjny – mówi Kinga Marchwiany, ekspertka rynku pracy z organizacji Manpower, będącej partnerem rekrutacyjnym firmy Sopem.
Osoby zainteresowane podjęciem pracy w zakładzie mogą składać swoje CV bezpośrednio w biurze Manpower, przy ul. Diesla 5 w Niepołomicach, lub przekazać dokumenty elektronicznie na adres praca.niepolomice@manpower.pl. Dodatkowe informacje dotyczące oferty udzielane są pod numerem telefonu 668 341 729.

Zostaw komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany

*