SZKOŁA PODSTAWOWA W JAROSZÓWCE ZOSTANIE ROZBUDOWANA

Niebawem rozpocznie się pierwszy etap rozbudowy Szkoły Podstawowej w Jaroszówce. 26 lutego bieżącego roku otwarto oferty na to zadanie. W postępowaniu przetargowym udział wzięło sześciu wykonawców. Najtańsza oferta wyniosła: 1 761 878,63zł, a najdroższa: 2 867 200,00zł.

Pierwszy etap  rozbudowy budynku Szkoły Podstawowej w Jaroszówce polegał będzie na dobudowie dwukondygnacyjnego łącznika z poddaszem częściowo użytkowym zawierającego na parterze zaplecze socjalne (szatnie, przebieralnie, sanitariaty, magazyn), na piętrze sale lekcyjne i pomieszczenia gospodarcze oraz świetlicę  na poddaszu.

Przedmiot zamówienia obejmuje również demontaż istniejącego placu zabaw kolidującego z projektowaną rozbudową oraz przeniesienie urządzeń zabawowych i zamontowanie w innym miejscu.

W trakcie prowadzonych robót w budynku szkoły będą znajdować się czynne lokale użytkowe. Wykonawca ponosić będzie pełną odpowiedzialność za bezpieczeństwo w nich a także ma zapewnić takie wykonanie robót, aby umożliwić prawidłowe i bezpieczne funkcjonowanie szkoły.

Przedmiot zamówienia nie obejmuje wykonania sali gimnastycznej która stanowić będzie przedmiot odrębnego postępowania ( II etap ), jak również zagospodarowania ( drogi, chodniki, opaski ).

 

Rozbudowa szkoły w Jaroszówce

 

 

 

 

 

 

Źródło, zdjęcie: BIP

Zostaw komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany

*