Gabriela Wolska, autorka z Gdowa, wprowadzi Was w świat „Żony gangstera”

Wydawnictwo Novae Res informuje o premierze książki Żona gangstera, autorstwa Gabrieli Wolskiej. Pełna emocji historia opowiada o kobiecie, która w pogoni za zemstą spotyka na swojej drodze niebezpiecznego gangstera, który pragnie jej ponad wszystko. Czy ich wybuchowa relacja ma szansę powodzenia? Co okaże się ważniejsze, zemsta czy nieznane, silne uczucie? Już 28 marca będziecie mogli się o tym przekonać!

Zemsta najlepiej smakuje na zimno. Co się wydarzy, kiedy w pogoni za sprawiedliwością pojawi się nieoczekiwane uczucie? Gabriela Wolska wprowadzi Was w świat mafijnych porachunków.

W dniu swoich osiemnastych urodzin Anna Luciano przeżyła koszmar, który odmienił ją na zawsze. Dziewczyna była świadkiem zabójstwa ukochanego brata, Stefano. Od tamtej pory wszystkie młodzieńcze marzenia i plany straciły dla niej znaczenie. Liczyło się tylko jedno: wymierzyć sprawiedliwość przestępcom odpowiedzialnym za tę śmierć. Trzy lata później Anna jest dojrzałą, pewną siebie kobietą, która nie boi się nikogo i niczego. Jej przypadkowe spotkanie z Alexandrem Coletti, jednym z najbardziej niebezpiecznych gangsterów w mieście, budzi w niej ponowną nadzieję na to, że uda się w końcu znaleźć winnych śmierci Stefano. Anna nie zdaje sobie jednak sprawy, że Coletti wie o niej znacznie więcej, niż powinien i że w razie potrzeby wykorzysta tę wiedzę w bezwzględny sposób. On pragnie tylko jej, ona tylko zemsty. W ryzykownej grze, którą ze sobą prowadzą, nie obędzie się bez ofiar…

Zostaw komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany

*