GDOVIA GDÓW – PASTERNIK OCHOJNO 2-1

Reprezentacja Gdowa w kolejnym występie w piłkarskiej klasie okręgowej (grupa III) wygrała na własnym boisku z Pasternikiem Ochojno 2-1.

Pasternik Ochojno lepiej rozpoczął te zawody i po wykonywanym na raty rzucie karnym, w 17 minucie objął prowadzenie po trafieniu Szota. W 23 minucie Gdovia powinna była wyrównać, ale piłka po uderzeniu Guzika „ostemplowała” słupek bramki gości. Od 34 minuty goście grali w dziesiątkę po czerwonej kartce dla Matusika za zagranie ręką w polu karnym. Po rzucie karnym Rynduch doprowadził do wyrównania. Po wznowieniu zawodów w drugiej połowie to goście bliscy byli ponownego wyjścia na prowadzenie ale główka Szymoniaka tym razem trafiła w słupek bramki Gdovii. W 70 minucie ekipę z Gdowa na prowadzenie wyprowadził Gawlik po podaniu Cebuli.