RODZINNIE – KREATYWNIE W KŁAJU

Już w niedziele 16 września  Stowarzyszenie Rozwoju Gminy Kłaj z wielką radością zaprasza na mega inspirujące i kreatywne spotkanie dla rodzin z małymi dziećmi. Przed nami wyśmienita zabawa i różnorodne warsztaty. 

Na część animacyjną zapraszamy  do sali gimnastycznej Szkoły Podstawowej w Kłaju.  Nasze smyki wraz z rodzicami będą mogły wziąć udział w  zabawach i konkursach z super upominkami, wspólnie potańczyć albo pobawić się z wykorzystaniem chusty animacyjnej. Chyba żadna dziecięca impreza nie może odbyć się bez malowania buziek – mamy, więc i to. Dużo dobrej zabawy czeka też wszystkich, budujących przestrzenne konstrukcje. A kto ma ręce pełne pomysłów będzie mógł puścić wodze fantazji podczas warsztatów plastycznych.

Równocześnie w kilku pracowniach Szkoły Podstawowej odbędą się ciekawe, rodzinne warsztaty i pokazy: warsztaty skręcania baloników, inspirujące warsztaty szachowe, niezwykłe warsztaty serowarskie. Fanów eksperymentów zapraszamy na szalony pokaz chemiczny oraz do zrobienia fantazyjnych mydełek.

Na zakończenie  – Clown Olo. Ale Cyrki!

Wszystkie atrakcje odbędą się  równocześnie, będzie zatem w czym wybierać. Do zobaczenia!

 

 

 

Zostaw komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany

*